Jägala juga, Jõelähtme jõgi, Linnamäe HEJ ja IhasaluOli pilves ja sombune päev. Kuhugi tahtsin pilte tegema minna ja valikusse jäi Jägala juga ja sealne ümbruskond.

Veidi aega autosõitu ja kohal ma olingi. Mõned inimesed olid veel juga vaatama tulnud. Keegi fotode tegemist nö. ei seganud ja pildile ei jäänud.

Kõigepealt siis Jägala juga ise. Tegin pilte nii mäe otsast kui mäe alt. Ka droon sai oma lennukorra kirja.Kui joast pildid tehtud, läksin Jõelähtme ja Jägala jõgede ühinemiskohta. Seal veetsin kohe päris kaua aega, et kõik soovitud pildid ära teha. Jõelähtme jõe org on päris kena koht piltide tegemiseks. Tee peal tegin ka mõned koopapildid.

Seejärel istusin autosse ja sõitsin Ihasalu suunas. Käisin sealses metsas veidi ringi ja tutvusin sealse loodusega ja võimalustega.

Pärast Ihasalut hakkasin kodu poole liikuma, enne aga veel peatus Linnamäe HEJ juures. Kalamehi oli seal palju, kohati tundus, et neid on rohkem kui kalu. Mina nende sekka ei läinud, vaid tegin ära pildid hüdroelektrijaamast, seda ka drooniga.Jägala linnamägi

Oli tore käik, pilte sain palju. Ka olid mõnel uuel fotokavidinal (ND variable filter, objektiivi hoidik) esimesed ristsed. Nende ostuga võib rahule jääda.

1 thoughts on “Jägala juga, Jõelähtme jõgi, Linnamäe HEJ ja Ihasalu

Comments are closed.